Poke: Tu môžete diskutovať, pýtať sa alebo rezervovať mláďatká... :) píšte čo chcete a očom len chcete :)

Pokec

Dátum: 23.02.2013

Vložil: 7371178

Titulok: ok

dominika ok on

Dátum: 02.02.2013

Vložil: Veronika Jablonicka

Titulok: samička fretky albína

Dobrý deň,
chcem sa opýtať ,či sú v ponuke v roku 2012 aj fretky albínky . Mám vážny záujem o mláďa .

Dátum: 17.08.2012

Vložil: Bianka

Titulok: Koľko stojí fretka ?? :/

Prosím kolko stoja obycajne fretky za odpovet dakujem ...

Dátum: 14.03.2011

Vložil: lb.lucia

Titulok: hladam fretku

hladam fretku pandu silver alebo pandu sable alebo silvermitt.....budete mat v najbližšom obdobi nejake mladatka v ponuke?

už dlho tužim po fretke.....dufam, že sa mi konečne splni sen

Dátum: 15.02.2011

Vložil: Emka

Titulok: cena+cesta

Ja chcem weľmi fretku a chcem sa wás opýtať koľko stojí u wás fretka??

Dátum: 26.10.2010

Vložil: zuzana

Titulok: cena

dobry den ja som sa chcela spytat po kolko euro u vas idu fredky .. a ci mate teda aj vicej tych mladat dakujem ...

Dátum: 20.09.2010

Vložil: Šmuc

Titulok: Dobrý deň...:)

Dobrý deň. V prvom rade Vám chcem povedať, že ste mali tento rok krásne miminká...:). Chcela by som sa informovať či plánujete maličké aj v roku 2011 a koľko maličké stojí. Nieže by som sa chcela miešať do diskusie ohľadom ceny, ale nedá mi to. Mala som dve miminká. Jedno z chovnej stanice z Ostravy a druhé miminko z okolia Košíc z chovnej stanice Pinky Apple. Obe maličké boli odčervené, očkované, čipované, mali pas, dostali vzorky krmiva, obľúbenú hračku a dečku, CD s fotočkami a samozrejme boli zapísané a riadne evidované. Ceny maličkých sa pohybovala okolo 80 eur aj s cestou. Len toľko som chcela. Človek musí za drobčekom hľadať kvalitu a hlavne dobrý zdravotný stav, cena s tým ide pravdaže ruka v ruke, ale aj tá by mala byť primeraná. Za skorú odpoveď Vám vopred ďakujem. S pozdravom Lucia. prajem pekný dník..:)))

Dátum: 25.08.2010

Vložil: Dana

Titulok: STRASNE PREDRAZENE !!!

ZDRAVYM ROBITE TU OFUKY AKE MTE VYNOMOCNE FRTKY ALE ZAMYSLITE SA NAD TOU CENO 100 EURO... KUKNITE SA PO COM SA PREDAVAJU A ROZMYSLAJTE... A TO ZE MAJU NAVYKY A DATE IM CIPY A ROZNE BLBOSTI AKO ZAPISI DO KNIHY A TAK DALEJ SU TO LEN SPROSTOSTI CIM CHCETE NALAKAT LUDI NA CENU.... HAHAHA AK SA NIEKTO NAJDE CO VAM NA TO SKOCI TAK JE TO PEKNY TUPEC... MAJTE SA A POZRITE SI KONKURENCIU.... !!! DANA TOPLIKOVA - BRATISLAVA

Dátum: 03.09.2010

Vložil: Nikoleta

Titulok: Re:STRASNE PREDRAZENE !!!

Dobrý den,
nerada sa vám tu do toho miešam ale nemožem sa na to pozerat.Vydno že z fretkami nemáte žiadne skúsenosti len cena čipu, sa pohybuje okolo 35-50.euro (približne) a tie "BLBOSTI" ako to nazívate sú podla vás základné očkovania,odčervenie ? Najprv sa poinformujte kolko stojí taká fretka z " papiermi " od chovatela než sa tu budete hádat z inímy a o fretkách vobec nič neviete.

Dátum: 08.12.2010

Vložil: Michaela

Titulok: Re:STRASNE PREDRAZENE !!!

Dana sa asi velmi "vyzna" . Kolko stoji fretka u konkurencie??? Konkurenciou myslite zverimexi??? Tam su sice fretky lacnejsie, no vacsinou bez ockovania, odcervenia, návykov, a inych - podla vas - "blbosti". Ak mam istotu, ze je fretka zdrava zaplatila by som za nu aj viac. A 100 eur za fretku s papiermi, ockovanim a cipom nie je vela.Skuste si zistit kolko take veci stoja!! Michaela

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok


www.velamonferret.webnode.sk