/Kliknutím na obrázok sa Vám zobrazí stránka s mláďatami/

Mláďatá 2010

Rodičia:

tatino: Mig Vantar Yasmin´s ferrets

mamina: Alizee Serene sunset

Krytie: 12.-14. máj 2010

Pôrod: 21.jún 2010

Odber: od 15. augusta 2010

Obaja rodičia sú skvelej povahy, prítulný, nekúsavý, maznavý, omojkaný :). Mláďatká budú nádhernej povahy, stavby tela, sfarbenia. 

 Mláďatká budú možné na odber najskôr po 56. dni narodenia

 

Mláďatká

Mláďatká budú mať prvé očkovanie proti psinke, budú odčervené podľa potreby, zo sebou si odnesú hygienické náviky ako je napr. potreba do záchoda, ďalej si odnesú európsky pas, ZoP (záznam o pôvode) a preukaz na bodovanie výstavách. Mláďatká budú začipované. A budú zapísané v PK (v plemenej knihe) a FRK ( vo fretčom registri). Zo sebou si vezmú aj trochu krmivka na ktoré sú fretuliatka naučené (Totally ferret baby).

 

 Veľmi by ma potešilo keby ostanem s novými majiteľmi v kontakte. Občas napísať ako sa drobec má a poslať nejakú tu fotečku.

 

Zmena majiteľa: V prípade zmeny majiteľa by ste nás mali informovať. Ak by ste fretku chceli predať alebo potrebovali dať preč kôli alergii, práci a podobne, prosím fretku vrátiť  alebo hlásiť zmenu majiteľa.

 

Cestovanie: Ak by ste potrebovali niekam odcestovať napr. cez leto na dovolenku alebo kôli práci a pod. a ak Vám nemá kto fretku postrážiť sme ochotný fretku postrážiť my  za ten čas čo budete odcestovaný.


Prípadne ak máte nejaké otázky píšte na: Monika.VelamonFerret@gmail.com


www.velamonferret.webnode.sk